Taş Oda

Amazon’un en geniş konaklama üniteleridir. Yirmişer metrekarelik bu odalar, daha geniş hacimlerde konaklamak istiyorum diyen misafirlere hitap ediyor. Özellikle dört kişilik aileler ya da çocuklu aileler için oldukça uygunlar. Konumları, Amazon’un genel manzarasına hakim. Standart çift kişilik yatakları, iki adet açılır kapanır yatak olabilen koltukları var.

Ana duvarlar örme taş, içleri ise cam tuğla ve ahşap malzeme ile dekore edildi. Örme taş olan odaların içleri yapıları itibari ile sıcak yaz aylarında da zaten oldukça serin.  Taş odalarımız 2022 yaz ayı için klimatize edildi. Klima sevmeyenler için ise iki adet tavan vantilatörü mevcut. Soğuk mevsimlerde ise bir köşeye yerleştirilen cam panelli şık döküm sobaların karşısında kestane keyfi yapılabilir. Taş odalarımızın özelliklerinden biri de iki odanın özel izolasyonlu bir kapı ile içeriden birbirine bağlanabiliyor olması. Böylelikle 42 metrekare genişliğinde çift banyolu, çift yatak odalı, çift tv ve buzdolaplı, iki ayrı teraslı geniş bir alan elde edilebilir. Kalabalık aileler için idealdir. Bu opsiyon ancak iki oda birden aynı anda rezerve edildiğinde kullanılabilir.

Duş-wc si içerisinde, odalarda tv, uydu alıcısı, gardrop, minibar, saç kurutma makinası mevcut. Havuzun karşısına konuşlandırılan kendilerine özel geniş teraslarında, masa, sandalye ve şezlongları sizleri bekliyor.

Şimdiden iyi tatiler.

Video

ClubAmazon © 2024.
Her Hakkı Saklıdır.

Design & Development: Pathrone Digital

ClubAmazon © 2024.
All Rights Reserved.

Design & Development: Pathrone Digital