Bördübet
    ODALARIMIZ    TAŞ ODA
TAŞ ODA

Amazon’un en geniş konaklama üniteleridir. Yirmişer metrekarelik bu odalar, daha geniş hacimlerde konaklamak istiyorum diyen misafirlere hitap ediyor. Özellikle dört kişilik aileler ya da çocuklu aileler için oldukça uygunlar. Konumları, Amazon’un genel manzarasına hakim. Standart çift kişilik yatakları, iki adet açılır kapanır yatak olabilen koltukları var.

Ana duvarlar örme taş, içleri ise cam tuğla ve ahşap malzeme ile dekore edildi. Örme taş olan odaların içleri yapıları itibari ile sıcak yaz aylarında da zaten oldukça serin. Yine de dilediğinizde çalıştırabileceğiniz iki adet tavan vantilatörü mevcut. Soğuk mevsimlerde ise bir köşeye yerleştirilen cam panelli şık döküm sobaların karşısında kestane keyfi yapılabilir.

Duş-wc si içerisinde, odalarda tv, uydu alıcısı, gardrop, minibar, saç kurutma makinası mevcut. Havuzun karşısına konuşlandırılan kendilerine özel geniş teraslarında, masa, sandalye ve şezlongları sizleri bekliyor.

Şimdiden iyi tatiler.

Foto Galeri   Beni Haberdar Et
  • TAŞ ODALAR
  • TAŞ ODALARbet-tas-odalar3.jpg
  • TAŞ ODALAR
  • TAŞ ODALAR
  Club Amazon Bördübet hakkında, promosyonlar hakkında düzenli bilgi almak için aşağıda yer alan kutuya mail adresinizi ekleyebilirsiniz.

E-mail:

  
 


 


Club Amazon © 2014

Tel:+90 252 436 91 11-436 91 59
Faks:+90 252 436 91 60
e-posta: rezervasyon@clubamazon.com.tr
Web Tasarım: AdaNETankara seo